Bazı Üniversitelere Yeni Fakülte ve Yüksekokul Açıldı - Son Dakika

Bazı Üniversitelere Yeni Fakülte ve Yüksekokul Açıldı

08.09.2012 02:51
Bazı Üniversitelere Yeni Fakülte ve Yüksekokul Açıldı, System.String[]

Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak fakülte ve yüksekokul kurulmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak fakülte ve yüksekokul kurulmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Karara göre, Afyon Kocatepe Üniversitesi'ne Eczacılık Fakültesi ve İslami İlimler Fakültesi, Aksaray Üniversitesi'ne Veteriner Fakültesi, Giresun Üniversitesi'ne İslami İlimler Fakültesi ile Yabancı Diller Yüksekokulu, Harran Üniversitesi'ne Viranşehir Sağlık Yüksekokulu ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ne Denizcilik Fakültesi kuruldu.

Muhabir: Fevzi Çakır

Yayıncı: Erdem Gültekin - ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bazı Üniversitelere Yeni Fakülte ve Yüksekokul Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı