BBP Denizli İl Başkanlığı'na Halil İbrahim Yılmaz Seçildi - Son Dakika

BBP Denizli İl Başkanlığı'na Halil İbrahim Yılmaz Seçildi

24.12.2014 14:14
BBP Denizli İl Başkanlığı'na Halil İbrahim Yılmaz Seçildi, System.String[]

BBP Denizli il kongresinde, Halil İbrahim Yılmaz seçildi.

BBP Denizli il kongresinde, Halil İbrahim Yılmaz seçildi. Denizli Esnaf Sanatkarlar Odası toplantı salonunda yapılan kongreye BBP Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa Semerci, MKYK Üyesi Mehmet Efe, Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı ve çok sayıda partili katıldı.

Seçime tek aday olarak giren Yılmaz, yaptığı konuşmada zulüm görene yardım etmek için mazlum olmaya gerek olmadığını söyledi. Yılmaz, “Zulüm görene yardım etmek için zulmün karşısında olmak şarttır. Yeter ve geçer şart zalime değil, zulme karşı durmaktır. Zulme karşı duruş, kendinden gelebilecek ihtimalden dahi Allah’a sığınmaktır. İşte bu yüzden zulüm görene yardım için mazlum olmaya gerek yoktur. Erdemli insan, zulüm gördüğüne inandığı biriyle karşılaştığı zaman onun dinini, dilini, rengini, soyunu, adını sormaz, gözetmez. Erdemli insan, böyle bir kimseye yardım ettiği için yardım ettiği kişinin bulunduğu zümreden, cemiyetten, dernekten, sülaleden, dinden veya mezhep ya da meşrepten sayılamaz.” dedi.

BBP Denizli İl Teşkilatı'nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Süleyman Oruç, Namık Selçuk, Ömer aktay, Alper Tekin, Faruk Demirdöğer, İbrahim Çakıroğlu, Halil Tire, Alper Yasin Türk, İsmail Ertük, Şahan Akkan, Erkan Mercanoğlu, Naile Karateke, Fatma Karaca, Mehmet Akif As, Hakan Çimenci, Nihayet Dokuz, Nevraz Çelik, Özgür Çavuş, Ayfer Efe ve Osman Yeniçulha.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel BBP Denizli İl Başkanlığı'na Halil İbrahim Yılmaz Seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı