BBP İskenderun İlçe Olağan Kongresi - Son Dakika

BBP İskenderun İlçe Olağan Kongresi

15.01.2011 19:16
BBP İskenderun İlçe Olağan Kongresi, System.String[]

Büyük Birlik Partisi (bbp) İskenderun İlçe Olağan Kongresinde Başkanlığa Halil Akkaya Yeniden Seçildi

Büyük Birlik Partisi (BBP) İskenderun İlçe Olağan Kongresinde başkanlığa Halil Akkaya yeniden seçildi.

Amanos Düğün Salonu'nda yapılan kongrede 260 delegeden 130'u oy kullanırken, oyların 104'ünü alan Halil Akkaya yeniden başkan seçildi. Diğer aday Metin Yeşilkaya 25 oy alırken, bir oyda geçersiz sayıldı.

Akkaya, kongre sonrası yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, 'Milli ve manevi değerlere hakkıyla sahip çıkamayan, milletin dert ve geçimine çare olamayan mevcut ve geçmiş iktidarların alternatifi olarak bu seçimde halkın oyuna talibiz. Her evden bir oy istiyoruz' dedi.

(ÖS-VOL-YLZ) - HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel BBP İskenderun İlçe Olağan Kongresi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı