BBP'li Çayır: Ülkemiz 28 Şubat Döneminin Daha Ağır Şartlarını Yaşıyor - Son Dakika

BBP'li Çayır: Ülkemiz 28 Şubat Döneminin Daha Ağır Şartlarını Yaşıyor

21.12.2014 18:06
BBP'li Çayır: Ülkemiz 28 Şubat Döneminin Daha Ağır Şartlarını Yaşıyor, System.String[]

BBP Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır, siyasi iktidarın, terör örgütü mensuplarıyla sürekli masaya oturarak, insanlara kirli oyun ve tezgahlar kurarak bir diziden nasıl örgüt çıkarılacağını çok iyi öğrendiklerini söyledi.

BBP Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır, siyasi iktidarın, terör örgütü mensuplarıyla sürekli masaya oturarak, insanlara kirli oyun ve tezgahlar kurarak bir diziden nasıl örgüt çıkarılacağını çok iyi öğrendiklerini söyledi.

Ülkenin İslamcı ve muhafazakar diye bilinen bir parti eliyle 17 yıl sonra ikinci defa 28 Şubat postmodern darbesinin şartlarının yaşadığını belirten Çayır, dün askeri vesayetle yapılan antidemokratik uygulamaların bugün derin güçlerin gırtlağına kadar yolsuzluk ve rüşvete batmış bir siyasi iktidar eliyle yapıldığını kaydetti.

Siyasi iktidarın, elinde bulundurduğu havuz medyası eliyle toplum mühendisiliği yapılarak 28 Şubat şartlarının oluşturulduğunu belirten Çayır, çekicin altına da toplum tarafında sivil toplum kuruluşlarının koyulduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı seçiminde Ekmeledddin İhsanoğlu'nu desteklemeleri nedeniyle siyasi iktidarın, devletin bütün gücünü kullanarak BBP'yi siyasi lince tabi tuttuğunu vurgulayan Çayır, "İleri demokrasi vaadiyle gelen bir siyasi iktidar bugün kendi hırsızlık ve yolsuzluklarını örtbas etme adına derin güçlerin oyuncağı haline gelmiştir. Ne acıdır ki bu iktidar eliyle ülkemiz hukuk, demokrasi ve temel hak ve hürriyetler konusunda 28 Şubat döneminden daha beter konumdadır. Yalan, dolan ve algı operasyonlarıyla ülke yöneteciğine inananlar bir süre sonra kendileri de halk nezdinde yok olmaya mahkumdur. Masum insanlara iftira, yalan ve karalama yaparak işlerini yürüteceklerine inananlar yanılıyor. Bu devran böyle gitmez. Hizmet Hareketi'ne karşı her türlü iftira, yalan ve zülüm yapanlar eninde sonunda yargı önünde hesap verecektir." diye konuştu.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel BBP'li Çayır: Ülkemiz 28 Şubat Döneminin Daha Ağır Şartlarını Yaşıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe İki kamyonun kafa kafaya çarpıştığı kazada, yol kan gölüne döndü: 3 ölü, 1 yaralı Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Korkunç trafik kazasında biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaşamını yitirdi