BCCT'nin Yaz Partisi'nde 130.Yıl Coşkusu - Son Dakika

BCCT'nin Yaz Partisi'nde 130.Yıl Coşkusu

25.07.2017 10:39
BCCT'nin Yaz Partisi'nde 130.Yıl Coşkusu, System.String[]

Türkiye'de İngiliz Ticaret Odası'nın geleneksel "Yaz Partisi" Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu bahçesinde düzenlendi.

Davette diplomatik çevreler, cemiyet hayatından renkli simalar ve iş dünyası bir araya geldi. İstanbul Başkonsolosu Judith Slater, başta olmak üzere diğer ülkelerin başkonsolosluk temsilcileri ve aralarında Rahmi Koç, Demet Sabancı Çetindoğan'ın da yer aldığı seçkin bir davetli grubu etkinliğe katılanlar arasındaydı.
BCCT Başkanı Chris Gaunt davet sırasındaki konuşmasında; "Türkiye her dönem iş fırsatları açısından zengin bir ticari pazar olmuştur. Oda olarak bizler de tam 130 yıldır Türk ve İngiliz şirketlerine iş ve ihracat fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olarak ülkeler arası ticari misyonu, verdiğimiz servislerle yerine getirmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda bu tür sosyal ve kültürel etkinlikler aracılığı ile de her iki ülkedeki iş dünyası için sosyal platformlar oluşturmaya özen gösteriyoruz."dedi.

Judith Slater ise konuşmasında tüm katılımcılara "Hoşgeldiniz" dedi ve Türkiye'de geçen yıl yaşanan talihsiz darbe girişiminin yıldönümü vesilesi ile darbe girişimine direnirken hayatlarını kaybedenleri andı, Türk halkına yeniden başsağlığı diledi.

Her yıl birbirinden renkli görüntülere sahne olan yaz partisi, bu yıl BCCT'nin 130. kuruluş yıl dönümü nedeniyle tarihi bir sergi ile taçlandı. 1887 yılından günümüze ticari ve sosyal manzaraların yer aldığı BCCT 130.Yıl Sergisi'nin önümüzdeki sonbaharda sabit bir müze ortamında ziyarete açılması da planlanıyor.
Bu özel davet; Arçelik A.Ş. Beko, Vodafone, Aston Martin Turkey, Tarabya British Schools, London Bridge, Just Us, Liv Hospital, SedefGrup, Socar, Toni&Guy ve Delfin Arşiv sponsorluğuyla gerçekleşti. Ayrıca Atlas Global, Regus, Coca Cola, Divan İstanbul, Dyson, Elchyn Catering, Fairmont Quasar Istanbul, Marriott Istanbul, Birlikte Güzel, Musafir Indian Restaurant, Mövenpick Hotel Istanbul, Özlem Matbaacılık, The Ritz Carlton, Istanbul Polat Renaissance Istanbul Hotel, Rixos Pera Istanbul, Shangri La Bosphorus Istanbul da hizmetleri ile partiye destek verdiler.

BCCT'nin Yaz Partisi'nde 130.Yıl Coşkusu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel BCCT'nin Yaz Partisi'nde 130.Yıl Coşkusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı