Kate Winslet Bebeğine Ayı İsmini Verdi - Son Dakika

Kate Winslet Bebeğine Ayı İsmini Verdi

25.12.2013 06:03
Kate Winslet Bebeğine Ayı İsmini Verdi, System.String[]

Ünlü oyuncu Kate Winslet, üçüncü eşi Ned Rocknroll'dan dünyaya gelen çocuğuna Bear adını verdi.

Ünlü oyuncu Kate Winslet, üçüncü eşi Ned Rocknroll'dan dünyaya gelen çocuğuna Bear (Ayı) adını verdi. 38 yaşındaki oyuncunun sözcüsü de bu haberi doğruladı. Sözcü "Anne Winslet ile bebeği Bear'ın sağlık durumlarının çok iyi olduğunu" söyledi.

Kate Winslet'in ilk evliliğini yaptığı Jim Threapleton'dan Mia Honey adlı 13 yaşında bir kızı var. İkinci eşi Sam Mendes'den de Joe Alfie adında bir oğlu var.

Winslet'in üçüncü eşi Ted Rocknroll, Virgin Havayolları'nın sahibi olan işadamı Richard Branson'ın yeğeni. Genç adamın gerçek adı Ned Abel Smith. Ancak sonradan soyadını Rocknroll olarak değiştirdi. Çiftin ilk bebeği olan Bear'a annesinin soyadı olan Winslet ikinci isim olarak verildi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kate Winslet Bebeğine Ayı İsmini Verdi

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kate Winslet Bebeğine Ayı İsmini Verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi