BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR! - Son Dakika

BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR!

17.08.2018 16:11
BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR!

Lil Bugga 0-4 yaş aralığına oyuncak tadında, rengarenk, gerçek deri, anatomik tabanlı, el yapımı ayakkabılar tasarlıyor!

Artık oyun dönemindeki çocuklar, sıra ayakkabıya gelince renklerden vazgeçmeyecek. Mis gibi gerçek deri, kimyasalsız, elde yapılmış renkli ayakkabıları oyuncak seçer gibi seçebilecek. Yada anneler, yeni doğmuş bebeklerinin giysilerini nefis tasarım ayakkabılarla kombinleyebilecek.

Lil Bugga yepyeni bir marka! Felsefesi: Sağlıklı ayakkabı için, şık tasarımlardan, renklerden vazgeçmeye gerek yok! Hem sağlıklı, hem anatomik, hem de çok geniş renk yelpazesiyle, sade ama çok ince fikirlerle tasarlanmış nefis bir kolleksiyonla çıkış yaptı.

Lil Bugga modelleri büyümüş de küçülmüş! Alışılmış bebek patikleri, çocuk ayakkabıları yerine, yetişkinlerin severek giydiği modelerden ilham alındı! Mokasenler, babetler, sandaletler, botlar, çocuk anatomisine göre yeniden tasarlandı! Yine, alışılmış bebek, çocuk renkleri yerine şaşırtan renkler, süprizli detaylarla oyuncak gibi tasarlandı.

Artık büyümesini beklemeye gerek yok,yeni doğan bebeğinize, sağlıkla giydirebileceğiniz, rengarenk çeşitlerden bir ayakkabı koleksiyonu yaratabilirsiniz!

Lil Bugga modellerinden bir tane almak yetmez! Koleksiyon yapmak isteği uyandıran çeşitlikte ve renkte ayakkabılar sadece online satışta! Bezli ve Tarzlı sloganıyla ilgi cekici bir cıkıs yapan Lil Bugga lansmanın hemen ardından sımdı Londra'da da satısta!

www.lilbugga.com

www.instagram.com/lilgugastore

www.facebook.com/lilbuggastore

BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR!
YORUMLAR
500
Çocuğun bebeği darp etmesiyle ilgili haklarında işlem yapılan öğretmen ve kreş sahibi serbest bırakıldı Çocuğun bebeği darp etmesiyle ilgili haklarında işlem yapılan öğretmen ve kreş sahibi serbest bırakıldı 'İstanbul Kara Surları Topkapı Kaleiçi Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması' sonuçlandı 'İstanbul Kara Surları Topkapı Kaleiçi Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması' sonuçlandı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı

Son Dakika Sponsorlu İçerik BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR! - Son Dakika


Advertisement