Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi - Son Dakika

Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi

15.12.2018 14:51

Nevşehir'de, bir alışveriş merkezi tarafından düzenlenen ve ödülün bebek bezi olduğu emekleme yarışmasına aileler yoğun ilgi gösterdi.

Nevşehir'de bir alışveriş merkezi tarafından bebek emekleme yarışması düzenlendi. Büyük ödülün bebek bezi olduğu yarışmada ailelerin heyecanı görülmeye değerdi.

Nevşehir Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından bebek emekleme yarışması düzenlendi. Yaklaşık 15 bebeğin katıldığı yarışmada, ilk üçe giren bebeklere bebek bezi hediye edildi.

AİLELER, BEBEKLERİNİN İLGİSİNİ ÇEKMEYE ÇALIŞTI

Bebeklerinin birinci olması için,ailelerin de birbirleriyle yarışması dikkatlerden kaçmadı. Aileler, cep telefonu ve bebeklerinin ilgisini çekeceğini düşündükleri nesnelerle, onların emeklemelerini hızlandırmaya çalıştı.

KAZANAN, HENÜZ 10 AYLIK OLAN UFUK ÖZZENGİN OLDU

Yarışmada ilk üç dereceye giren bebeklere bebek bezleri hediye edildi. Bebek bezi kutularının üzerine oturan bebekler ortaya renkli görüntüler çıkarırken, yarışmayı birincilikle tamamlayan bebek, 10 aylık Ufuk Erdem Özzengin oldu.

''YARIŞMAYI GELENEKSELLEŞTİRECEĞİZ''

Nissara AVM Genel Müdürü Göktürk Ozhan ise açıklamasında, "Alışveriş merkezine gelen bebekli ailelerimizin birazcık mutlu olabilmesini sağlamışsak ne mutlu bizlere. Yarışmamızda sizlerin de gördüğü gibi birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Nissara AVM olarak bebek emekleme yarışmasını geleneksel hale getireceğiz" diye konuştu.

Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi
Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi
Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi
Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi
Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi
Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi

Son Dakika Güncel Bebekler, Bu Defa Ödül İçin Emekledi - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Polisin 'dur' ihtarına uymadı, 7'nci kez alkollü yakalandı! Ehliyetine 2046 yılına kadar el konuldu 2 kişinin yaralandığı kazada 4 milyonluk araç kullanılmaz hale geldi Fenerbahçe'nin Szalai transferi KKTC'yi karıştırdı! Siyasiler sosyal medyadan birbirine girdi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu