Bedel" Oyunu, Kayseri'de Sahnelenecek - Son Dakika

Bedel" Oyunu, Kayseri'de Sahnelenecek

09.02.2018 12:28
Bedel

1001 Sanat tarafından sahneye konulan Arthur Miller'ın 1968'de kaleme aldığı "Bedel" adlı oyun, yarın Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek.

1001 Sanat tarafından sahneye konulan Arthur Miller'ın 1968'de kaleme aldığı "Bedel" adlı oyun, yarın Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek.

Hakan Eratik, Merve Anlağan, Murat Karasu ve Rüzgar Aksoy'un rol aldığı oyun, yarın 19.30'da izlenebilecek.

Kayhan Berkin'in rejisi ile sahneye konulan oyunda 15 yıl sonra bir araya gelen iki kardeşi oynayan Hakan Eratik ile Rüzgar Aksoy, gerçek yaşamda da 15 yıl sonra aynı projede buluştu. İki oyuncu, 15 yıl önce radyo programcılığı yaptıkları döneminde tanıştı.

İki perdelik oyun, 16 Şubat'ta Kadıköy'deki Duru Tiyatro'da, 18 Şubat'ta Profilo Kültür Merkezi'nde, 23 Şubat'ta Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde, 25 Şubat'ta Gebze Kültür Merkezi'nde, 28 Şubat'ta ise Torium Sahne'de tiyatroseverlerle buluşacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bedel' Oyunu, Kayseri'de Sahnelenecek - Son Dakika


Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı