Son Dakika Haberleri: Bedelli Askerlikte Tartışma Bitmiyor: 21 Gün Şartı Kaldırılmalı!

Bedelli Askerlikte Tartışma Bitmiyor: 21 Gün Şartı Kaldırılmalı!

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda milyonlarca kişiye bedelli askerlik müjdesini vermişti. Fakat, bedelli askerlik uygulamasındaki 21 günlük eğitim konusunun tartışmaları hala bitmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda bedelli askerlik müjdesini vatandaşlara açıklamıştı. Erdoğan'ın açıklamasının ardından başlayan bedelli askerlikte 21 günlük eğitim konusunun tartışması hala devam ediyor.

"OTURMUŞ BİR MESELE GİBİ GELMİYOR"

Sosyal medyada tartışmalara neden olan bedelli askerlikte 21 günlük eğitim konusuna en son Akit TV yorumcusu Serdar Arseven dahil oldu. Arseven, "21 günlük eğitim meselesi bana çok oturmuş gibi bir mesele gibi gelmiyor." yorumunu yaptı.

Serdar Arseven

"BEDELLİ ASKERLİKTE 21 GÜN ŞARTI KALDIRILMALI"

Bedelli askerlik yapmak isteyen sosyal medya kullanıcıları ise yorumlarında 21 günlük eğitimin kaldırılmasını istediklerini belirtiyorlar. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Bedelli askerlik yapmak istiyoruz ama 21 günlük eğitim meselesi elimizi kolumuzu bağlıyor. Bedelli askerlikte 21 gün şartı kaldırılmalı. Devlet büyüklerimiz bu meseleye lütfen el atsınlar." yorumunu yaptı.
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı, 3 Bin Kişi ile Birlikte CHP'ye Geçti