Beden Öğretmeni Bay Woodcock Filmi - Son Dakika

Beden Öğretmeni Bay Woodcock Filmi

07.07.2011 03:09
Beden Öğretmeni Bay Woodcock Filmi

Beden Öğretmeni Bay Woodcock filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Beden Öğretmeni Bay Woodcock filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yazar John Farley kitap turu sırasında annesine sürpriz yapmak için eve döner. Annesinin Bay Woodcock’a aşık olduğunu öğrenince, eski öğretmeninin keskin diline ve korkutma taktiklerine tekrar katlanması gerekecektir. Genç adam ilişkiyi bozabilmek için tatilini uzatır. Yaşanan ilişkiler, John’un insanın geçmişinden kaçmasının genellikle çok zor olduğunu keşfetmesine yol açar.

Yönetmen: Craig Gillespie

Senaryo: Josh Gilbert, Michael Carnes

Oyuncular: Melissa Sagemiller, Amy Poehler, Susan Sarandon, Seann William Scott, Billy Bob Thornton

Filmin Türü: Komedi, Drama,

Orijinal Adı: Mr. Woodcock

Yapımcı Firma: Avery Pix

Yapım Yılı: 2007

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 87 dk.

Resmi Sitesi: http://www.woodcockmovie.com/

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 28.12.2007

YORUMLAR
500
Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar Merve Boluğur'dan eski eşi Murat Dalkılıç'a sert sözler: Bu kaçıncı show koçum Merve Boluğur'dan eski eşi Murat Dalkılıç'a sert sözler: Bu kaçıncı show koçum

Son Dakika Güncel Beden Öğretmeni Bay Woodcock Filmi - Son Dakika


Advertisement