'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor - Son Dakika

'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor

31.10.2013 12:46

Sinemaseverler bu hafta komedi, aksiyon, dram ve animasyon türlerinden oluşan filimler ile buluşuyor.1 Kasım haftasının öne çıkan yapımı ise Serdar Akar'ın yönettiği "Behzat Ç.Ankara Yanıyor".

Sinemaseverler bu hafta komedi, aksiyon, dram ve animasyon türlerinden oluşan filimler ile buluşuyor. 1 Kasım haftasının öne çıkan yapımı ise Serdar Akar'ın yönettiği "Behzat Ç. Ankara Yanıyor". Bu kez Behzat Ç, bir bakkal ve Alman Konsolosluğu'nda görevli bir Alman'ın cinayetini çözmek için uğraşıyor. Filmin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler Aslı Tandoğan ile Serenay Sarıkaya yer alıyor.

BEHZAT Ç. ANKARA YANIYOR

Behzat Ç.'nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. Himmet, İçişleri Bakanının öldürülmesini fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. Başkomiser Himmet, bir bakkal ve Alman Konsolosluğunda görevli bir Almanın cinayetlerine önem vermeyince Behzat Ç. geçici olarak göreve çağrılır. Serdar Akar'ın yönettiği ve Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler ile Aslı Tandoğan'ın oynadığı "Behzat Ç.: Ankara Yanıyor", polisiye türünde.

ACEMİ GLADYATÖR

Gladyatörler arasında büyüyen Timo'nun dövüş ve gladyatörlükle pek alakası yoktur, hafif kiloludur. Ancak General Chirone'nin kızı Lucilla'nın Yunanistan'daki eğitiminden gelmesi ile her şey değişir. Lucilla'yı elde etmeyi aklına koyan Timo, bir gladyatör eğiticisi olan Diana ile karşılaşır ve hayatının en önemli dövüşüne hazırlanır. Iginio Straffi'nin yönettiği ve Mert Fırat, Ceyda Düvenci, Julianne Hough ile Belen Rodriguez'in seslendirdiği animasyon film "Acemi Gladyatör" 3D seçeneği ile vizyona giriyor.

THOR: KARANLIK DÜNYA

Thor, evrenin her yerinde düzeni sağlamak için savaşıyor ama Melakith'in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard'ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor, şimdi en tehlikeli yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta her şeyini feda etmek zorunda kalacak. Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard'ın oynadığı "Thor: Karanlık Dünya"yı Mad Men, Game of Thrones, Boardwalk Empire gibi dizilerin yönetmeni Alon Taylor yönetti.

KAHRAMAN İKİLİ

Birbirinden tamamen zıt iki hindinin eğlenceli ve inanılmaz serüveni. Onların zorlu görevi, zamanda yolculuk yapıp, yılbaşı menüsünden hindileri tamamen çıkarmaktır. Jake ve Reggie'nin bu sıra dışı mücadelesi, zamanın gidişatını değiştirmeye ve birkaç değil, bütün dünyadaki hindileri kurtarmayı amaçlamaktadır. Reggie'nin hayatı, ABD Başkanı'nın ziyareti ile birdenbire değişir. Jimmy Hayward'ın yönettiği animasyon film "Kahraman İkili"ye Murat Boz, Uğur Taşdemir, Ali Ekber Diribaş ile Mert Asutay sesleriyle hayat verdi.

FRANCES HA

Frances bir dans kumpanyasında çırak olarak çalışsa da bir dansçı değildir. New York'ta yaşamanın ekonomik zorluklarından o da payını almaktadır. Oda arkadaşı Sophie'yle de araları bozulduğunda, henüz adım attığı yetişkinler dünyası Frances için iyice şaşırtıcı bir hal alır. Film, Frances'in yersiz yurtsuzluğunu vurgulamak için sürekli değiştirdiği ev adreslerinin etrafında kurulmuş. Noah Baumbach'ın yönettiği ve Greta Gerwig, Mickey Sumner, Michael Esper ile Adam Driver'in oynadığı "Frances Ha", dramatik komedi türünde.

LAST VEGAS

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluktan bu yana çok iyi arkadaştırlar. Billy grubun müzmin bekarıdır ve arkadaşları onun eski görkemli günlerine dönmesi için Las Vegas'ta bir plan yaparlar. Ancak bu yolculukta onları hiç beklemedikleri hesaplaşmalar yaşayacaklardır. Dört kafadar kısa sürede geçen yılların çok şeyi değiştirdiğini anlar. Bol eğlenceli bir hafta sonunda bu dört eski toprak tarih yazacaktır. Jon Turteltaub'un yönettiği ve Michael Douglas, Robert de Niro, Morgan Freeman ile Kevin Kline'ın oynadığı "Last Vegas", komedi sevenler için.

SON DURAK

22 yaşındaki Oscar Grant hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Yılbaşı gecesi arkadaşları ve eşiyle eğlenmek üzere şehir merkezine giden Oscar Grant, çok ani gelişen bir olay sonucunda polis tarafından tartaklanır ve vurularak öldürülür. Oscar'ın ani ölümü hem yakın çevresini hem de tüm Amerika'yı derinden sarsan bir olay olacaktır. Genç sinemacı Ryan Coogler'in yazıp yönettiği ve Kevin Durand, Michael B. Jordan, Octavia Spencer ile Melonie Diaz'ın oynadığı "Son Durak", 2013 Sundance Film Festivali'nde izleyici ve jüri özel ödülü almıştı.

AZİZ AYŞE

Ayşe, çöplerden kazandığını aç kalmak pahasına hayır kurumlarına, camiye, Mehmetçik Vakfı'na bağışlayan bir kağıt toplayıcısıdır. Bir gün Ayşe, bir çiftin hayatına girer. ve bu tesadüf üç insanın kendilerini keşfedip tanıdıkları, kimliklerine ve hayatlarına yön verdikleri bir yolculuğu başlatır. Elfe Uluç'un yönettiği ve Feride Çetin, Engin Altan Düzyatan, Melikşah Yardımcı ile Şenol Küçükyıldırım'ın oynadığı "Aziz Ayşe"nin prömiyeri 19. Adana Altın Koza Film Festivali'nde yapılmıştı.

'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor
'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' Vizyona Giriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü