Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin, yatak pozuyla takipçilerini ikiye böldü - Son Dakika

Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin, yatak pozuyla takipçilerini ikiye böldü

02.07.2019 10:05

Zalim İstanbul'da bekaret sahnesiyle çok konuşulan isim Bahar Şahin'in yatak pozuyla takipçilerini ikiye böldü.

Kanal D'nin sezona iddialı başlayan dizisi Zalim İstanbul'un oyuncusu Bahar Şahin, son günlerin çok konuşulan ismi olmayı başardı. Güzel oyuncu son paylaştığı yatak pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü.

PAYLAŞIMLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

İlk bölümlerinde bekaret sahnesiyle tartışma yaratan Zalim İstanbul'un güzel oyuncusu, şimdilerde ise sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekiyor.

ÇIPLAK SANDILAR

Dizide entrikaları ile tüm aileyi karıştıran Ceren Yılmaz karakterine başarılı bir şekilde hayat verenBahar Şahin'in paylaştığı yatak pozunu takipçileri çıplak sanınca yorum yağdı.

DİZİDEN BİR KARE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Kısa sürede yüzlerce yorum alan yatak pozunda Şahin'i herkes çıplak sandı ama daha sonra dikkatli takipçiler tarafından bu paylaşımın diziden bir kare olduğu ortaya çıktı.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Zalim İstanbul'un bir bölümünde Ceren ve Cenk birlikte olduktan sonra çarşaftaki kan lekesinin kadraja alınması büyük tepki çekmişti.

Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin, yatak pozuyla takipçilerini ikiye böldü

Son Dakika Magazin Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin, yatak pozuyla takipçilerini ikiye böldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bloomberg, Türkiye'nin Karabağ'da sağlanan ateşkes üzerindeki rolünü yazdı: Erdoğan'ın stratejik zaferi Son Dakika: Ankara'da 65 yaş ve üstü vatandaşlara belirli saatler dışında sokağa çıkma kısıtlaması geldi Oxford Üniveritesi'nden dikkat çeken koronavirüs araştırması: Akıl sağlığını da tehdit ediyor Paşinyan'dan Dağlık Karabağ itirafı: Zamanında durmaya karar verdik, yoksa her şey daha kötü olacaktı FETÖ firarisi, kömür kırma makinesinin içinde yakalandı Galatasaray'da eski yönetici Burak Elmas, başkan adaylığını açıkladı 17 gündür kayıp olarak aranan yaşlı çiftin cansız bedeni rögarda bulundu Pfizer'in geliştirdiği koronavirüs aşısının fiyatı belli oldu! Piyasa değerinin altında olacak