Beko Basketbol Ligi - Son Dakika

Beko Basketbol Ligi

18.01.2012 14:20
Beko Basketbol Ligi, System.String[]

Beko Basketbol Ligi takımlarından Bandırma Kırmızı'da, antrenörlüğe Ahmet Gürgen yerine Selçuk Ernak getirildi.

Beko Basketbol Ligi takımlarından Bandırma Kırmızı'da, antrenörlüğe Ahmet Gürgen yerine Selçuk Ernak getirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Bandırma Kırmızı takımını, alt yapı projesinin devamı olarak görüldüğü belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Dolayısıyla yapılan değişiklik sadece bayrak değişimidir. Ahmet Gürgen şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da organizasyonumuzun en önemli parçalarından biri olmayı sürdürecek. Kendisi şu an için bir süre dinlendikten sonra yurt dışında bazı eğitim programlarına katılarak kulübümüzde görev yapmaya devam edecek.

Selçuk Ernak, organizasyonumuzda çeşitli görevler almış ve layıkıyla yerine getirmiş bir arkadaşımız. Onun da bilgi birikimi ve tecrübesiyle sezonun kalan bölümünde sporcularımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz."

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beko Basketbol Ligi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Ünlü modacılar Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal Türkiye'deki şirketlerini kapattı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır