Beko Basketbol Ligi'nde 13. Hafta Yarın Başlıyor - Son Dakika

Beko Basketbol Ligi'nde 13. Hafta Yarın Başlıyor

9 yıl önce

Beko Basketbol Ligi'nde 13.haftanın açılış maçında yarın akşam Hacettepe Üniversitesi ile Fenerbahçe Ülker karşı karşıya gelecek.

Beko Basketbol Ligi'nde 13. Hafta Yarın Başlıyor, System.String[]

Beko Basketbol Ligi'nde 13. haftanın açılış maçında yarın akşam Hacettepe Üniversitesi ile Fenerbahçe Ülker karşı karşıya gelecek.


Beko Basketbol Ligi'nde 13. hafta yarın akşam Hacettepe Üniversitesi ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanacak karşılaşma ile başlayacak. Ankara Spor Salonu'nda saat 20: 00'da oynanacak mücadele Lig TV 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


Ligde 13. hafta 4 Ocak Çarşamba günü oynanacak 7 maç ile tamamlanacak. Günün ilk maçında Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Pınar Karşıyaka saat 16: 30'da Atatürk Spor Salonu'nda karşı karşıya gelecek. Lider Anadolu Efes, Ankara temsilcisi Türk Telekom'u Sinan Erdem Spor Salonu'nda ağırlayacak. Mücadele saat 18: 00'da başlayacak.


Beşiktaş Milangaz da son haftalarda çıkışını sürdüren Tofaş'a konuk oluyor. Bursa Atatürk Spor Salonu'ndaki mücadelenin başlama saati 18: 00. Bu mücadele aynı zamanda Lig TV 3'den canlı olarak ekranlara gelecek.


Zirve takibini sürdüren Banvit ise Erdemir'i konuk ediyor. Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'ndaki mücadele saat 18: 00'da başlayacak. Ligin son sıralarında bulunan iki ekip Trabzonspor ile Bandırma Kırmızı arasında saat 18: 00'de başlayacak olan mücadele de Hayri Gür Spor Salonu'nda oynanacak. Aliağa Petkim de Olin Edirne'yi ağırlarken haftanın kapanış maçında ise Galatasaray Medical Park ile Mersin Büyükşehir Belediyesi karşılaşacak. Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki mücadele saat 20: 00'da başlarken Lig TV 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


Yarın


20.00 Hacettepe Üniversitesi – Fenerbahçe Ülker (Ankara Spor Salonu) LİG TV 3


4 Ocak Çarşamba


16.30 Antalya Büyükşehir Belediyesi – Pınar Karşıyaka (Atatürk Spor Salonu)


18.00 Aliağa Petkim – Olin Edirne (Enka Spor Salonu)


18.00 Tofaş – Beşiktaş Milangaz (Atatürk Spor Salonu) LİG TV 3


18.00 Banvit – Erdemir (Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu)


18.00 Trabzonspor – Bandırma Kırmızı (Hayri Gür Spor Salonu)


18.00 Anadolu Efes – Türk Telekom (Sinan Erdem Spor Salonu)


20.00 Galatasaray Medical Park – Mersin Büyükşehir Belediyesi (Abdi İpekçi Spor Salonu) LİG TV 3.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 10:17 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Son Dakika

İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü
Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!

Son Dakika Haberleri