Belçika'da Karadenizliler Gecesi - Son Dakika

Belçika'da Karadenizliler Gecesi

03.04.2014 17:16
Belçika'da Karadenizliler Gecesi, System.String[]

Belçika'nın başkenti Brüksel'de Yaşam Düğün salonunda düzenlenen gecede Türkiye'den Karadeniz'in sevilen sanatçılarından Tarık Tüfekçi ile birlikte, Tulumda Mahmut Turan, kemençede Hamza Albayrak eşlik etti.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de Yaşam Düğün salonunda düzenlenen gecede Türkiye'den Karadeniz'in sevilen sanatçılarından Tarık Tüfekçi ile birlikte, Tulumda Mahmut Turan, kemençede Hamza Albayrak eşlik etti. Gecede Belçika'dan Damla Kırdaş, Adnan Kotooğlu, Grup Cemre'de sahne aldı.

Brüksel'de bir araya gelen Karadenizliler gecede bol, bol horon teperek eğlendiler. Sanatçı Tarık Tüfekçi zaman, zaman geceye katılan vatandaşların yanına inerek Karadeniz Türkülerini birlikte söylediler.

Yeni Klipler Geliyor

Brüksel'de konser sonrası konuşan sanatçı Tarık Tüfekçi ' Belçika'ya 2 yıl önce yine gelmiştim, Belçika her zaman güzel ve tarihi bir şehir, çok güzel bir gece oldu, Karadenizli hemşerilerimle buluştum bu gece. Belçika'da konser vermeyi özlemişim çok güzel keyif aldığım bir gece oldu. Son birkaç senedir albüm yapmamıştım, son bir single çıkarttım 'Aşk Kopat' adında bir single oldu, Karadeniz parçaları var her zaman olduğu gibi. Yeni kliplerim Nisan ayından sonra yayına girecek, Avrupa'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza buradan saygılarımı sunuyorum? dedi.

Brüksel'de düzenlenen Karadeniz Gecesi sonrası vatandaşlar sanatçıyla hatıra fotoğrafı çekindiler.

Belçika'da Karadenizliler Gecesi
Belçika'da Karadenizliler Gecesi
Belçika'da Karadenizliler Gecesi
Belçika'da Karadenizliler Gecesi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Belçika'da Karadenizliler Gecesi - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz