Belçika'da Rusya karşıtı protesto - Son Dakika

Belçika'da Rusya karşıtı protesto

16.05.2022 11:26

Belçika'nın başkenti Brüksel'de "AB Dışişleri Bakanları Toplantısı"nın düzenlendiği konsey binasının önünde toplanan bir grup Ukraynalı gösterici, "Avrupa Birliği Ülkeleri Rus Petrol ve Gaz Finansmanı"na karşı protesto gerçekleştirdi.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de "AB Dışişleri Bakanları Toplantısı"nın düzenlendiği konsey binasının önünde toplanan bir grup Ukraynalı gösterici, "Avrupa Birliği Ülkeleri Rus Petrol ve Gaz Finansmanı"na karşı protesto gerçekleştirdi. "Cut Russian Gas + Oil" (Rus gazı almayı bırakın) yazılı pankartın asıldığı gösteride söz alan konuşmacılardan biri, "Putin Ukrayna'da insanları öldürmek için Avrupa parasını kullanıyor. Bu, artık kabul edilemez!" dedi.

YORUMLAR
500
Taburcu olan Ege'den en acı ziyaret Taburcu olan Ege'den en acı ziyaret Son Dakika | Ukrayna: Odessa'ya füze saldırısı - 17 ölü, 31 yaralı Son Dakika | Ukrayna: Odessa'ya füze saldırısı - 17 ölü, 31 yaralı Mahkeme önünde çevre protestosu Mahkeme önünde çevre protestosu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belçika'da Rusya karşıtı protesto - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement