Son Dakika Haberleri: Almanya ve Hollanda'dan Sonra Belçika'dan da PKK Yandaşlarına Etkinlik İzni

Almanya ve Hollanda'dan Sonra Belçika'dan da PKK Yandaşlarına Etkinlik İzni

8 ay önce

Terör örgütü PKK yandaşları, Belçika'nın başkenti Brüksel'de nevruz adı altında etkinlik düzenleyerek, referandumda "hayır" oyu verilmesi çağrısı yaptı.

PKK yandaşları,  Belçika'nın başkenti  Brüksel'de  AB kurumları yakınında da nevruz adı altında etkinlik düzenleyerek, referandumda "hayır" oyu verilmesi çağrısı yaptı.

PKK YANDAŞLARI HOLLANDA DA YÜRÜYÜŞ YAPTI

Terör örgütü  PKK yandaşları,  Hollanda'nın verdiği izinle  Lahey kentinde terörist başı  Abdullah Öcalan'ın posterleri ve örgütü simgeleyen bez parçaları ile yürüyüş yaptı.

Nevruz kutlaması olarak sunulan etkinliğe yaklaşık 200 kişi katıldı. Yapılan konuşmalarda, anayasa referandumunda "hayır" oyu verilmesi gerektiği belirtildi.

ÖCALAN POSTERİ TAŞIDILAR

Örgüt yandaşları daha sonra, polis eşliğinde yürüyüşe geçti. Terörist başının posterleri ile  PKK'yı simgeleyen bez parçalarını taşıyan örgüt sempatizanları, sık sık  Türkiye karşıtı ve terör örgütü lehinde sloganlar attı.

Almanya'dan Sonra Hollanda da PKK Yürüyüşüne İzin Verdi

ÇİFTE STANDART

Hollanda'nın  Avrupa BirliğiAB) terör örgütleri listesinde olmasına rağmen  PKK'ya verdiği izin çifte standart olarak değerlendiriliyor.

PKK'ya izin veren  Hollanda, Türk bakanların etkinlik düzenlemesini ise engellemişti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izni iptal edilmiş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Fatma Betül Sayan Kaya da sınır dışı edilmişti.  Hükümet, bu engellemelere, "güvenlik ve kamu düzenini" gerekçe göstermişti.

PKK yandaşları, hafta sonu da Türk bakanlara izin vermeyen başka bir ülke olan  Almanya'da gösteri düzenlemişti.  Almanya yönetiminin  PKK'ya verdiği izin,  Türkiye'nin tepkisini çekmişti.

PKK yandaşlarının yürüyüşünden fotoğraflar


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi