Belçika ve Zimbabve Büyükelçileri Merkeze Çekildi - Son Dakika

Belçika ve Zimbabve Büyükelçileri Merkeze Çekildi

28.06.2022 12:32
Belçika ve Zimbabve Büyükelçileri Merkeze Çekildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika Büyükelçisi Hasan Ulusoy ve Zimbabve Büyükelçisi Hakan Kıvanç’ı merkeze çekti. Belçika Büyükelçiliği’ne Bekir Ulusoy atanırken, Berna Kasnaklı Versteden de Zimbabve büyükelçiliğine getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika Büyükelçisi Hasan Ulusoy ve Zimbabve Büyükelçisi Hakan Kıvanç'ı merkeze çekti. Belçika Büyükelçiliği'ne Bekir Ulusoy atanırken, Berna Kasnaklı Versteden de Zimbabve büyükelçiliğine getirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atama kararı Resmi Gazete'de yayınlandı. Buna göre; Hasan Ulusoy Brüksel Büyükelçiliği'nden ve Hakan Kıvanç Zimbabve Büyükelçiliği'nden merkeze alındı. Dışişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Bekir Uysal Brüksel Büyükelçiliği'ne atanırken, AGİT Silahların Kontrolü ve Silahsızlanma Genel Müdür Yardımcısı Berna Kasnaklı Versteden ise Zimbabve Büyükelçisi olarak görevlendirildi.

YORUMLAR
500
BAE, Ukrayna'nın tahıl ihracatını güvence altına almak için imzalanan anlaşmayı övdü BAE, Ukrayna'nın tahıl ihracatını güvence altına almak için imzalanan anlaşmayı övdü Femaş Metal AŞ'den işçilerine zam Femaş Metal AŞ'den işçilerine zam Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Belçika ve Zimbabve Büyükelçileri Merkeze Çekildi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement