Belçikalı 'Ay Yıldız', Türk Telekom Mobile Oluyor - Son Dakika

Belçikalı 'Ay Yıldız', Türk Telekom Mobile Oluyor

26.11.2012 14:19
Belçikalı 'Ay Yıldız', Türk Telekom Mobile Oluyor, System.String[]

Türk Telekom ve KPN Group Belgium, "Türk Telekom Mobile" ı Belçika pazarına sunmak üzere anlaşma imzaladı.

İmzalanan anlaşma kapsamında KPN Group Belgium/BASE tarafından üretilen ve Belçika'da yaşayan Türkler hedeflenerek kurulan "Ay Yıldız" markası "Türk Telekom Mobile"olacak.

Türk Telekom Mobile sadece marka değişikliği olarak kalmayıp, Belçika'daki tüm Türklerin iletişim hizmetlerini karşılayacak entegre çözümler sunacak. Ayrıca Belçika'da yaşayanlar için Türkiye'yi aramak Belçika içi görüşme gibi olacak. Türk Telekom Mobile kullanıcıları sabit hatlarda Türk Telekom, mobil tarafta ise Avea üzerinden hizmet alacaklar

Dünyanın en büyük 500 telekom şirketi arasında yeralan Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE Belçika'daki Türklerin daha iyi iletişim hizmeti alabilmesi için güçlerini birleştirerek yeni bir işbirliğine imza attı.

Türk Telekom ve KPN Group Belgium, Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlarının gereksinimlerine daha da iyi karşılamak için işbirliğine gitti.

İmzalanan anlaşma kapsamında; 2003 yılındaki adıyla BASE'in Belçika'da yaşayan Türklerin hem Belçika'da hem de Türkiye'de uygun fiyata iletişim kurmaları amacıyla hayata geçirdiği Ay Yıldız, Türk Telekom Mobil oluyor.

'Ay Yıldız'dan "Türk Telekom Mobile"

Gerçekleşen işbirliği ile mevcut Ay Yıldız müşterileri 26 Kasım 2012 itibariyle "Türk Telekom Mobile" müşterisi olacak ve Belçika'dan Türkiye'yi (Türkiye'deki cep numaralarını dakikası 20 kuruşa, sabit hatları ise dakikası 10 kuruşa) uygun fiyatlara arama şansına kavuşacaklar. Belçikayı aramakla Türkiye'yi aramak arasında hiçbir ücret farkı olmayıp, "Türk Telekom Mobile" aboneleri her iki ülke ile yaptıkları görüşmeler için aynı ücreti ödeyecekler. Aboneler sabit tarafta Türk Telekom'un gücünün yanısıra mobi tarafta ise Türk GSM pazarının en yenilikçi ve genç operatörü Avea'nın şebekesinden de yararlanma şansı bulacaklar.

Yeni faturalı Türk Telekom Mobile aboneleri için

Belçika ve Türkiye'yi aramak aynı fiyata

Türk Telekom Mobile'ın Belçika pazarına girmesiyle birlikte faturalı hat kullanıcıları için yepyeni fırsatlar sunulacak. Türk Telekom Mobile tarafından sunulan tarifelerle kullanıcılar Belçika'daki veya Türkiye'deki operatörlerle, hatta Belçika'ya komşu ülkelerdeki hatlarla ( Fransa, Hollanda, Almanya) aynı fiyat üzerinden konuşma şansını elde edecekler.

Belçikalı 'Ay Yıldız', Türk Telekom Mobile Oluyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Belçikalı 'Ay Yıldız', Türk Telekom Mobile Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada