Son Dakika Haberleri: Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan'ın Fotoğrafına "Ayrılsak da Beraberiz" Dercesine Öpücük Emojisi Koydu

Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan'ın Fotoğrafına "Ayrılsak da Beraberiz" Dercesine Öpücük Emojisi Koydu

2 ay önce

Geçtiğimiz yıl Yılmaz Erdoğan ile 12 yıllık evliliğini sonlandıran oyuncu Belçim Bilgin, eski eşinin paylaştığı fotoğrafa öpücük emojisi koyarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz yıl aralık ayında 12 yıl süren evliliklerini sonlandırdı. Bilgin'den bugün şaşırtan bir hamle geldi. Güzel oyuncu, boşandığı eşinin paylaştığı fotoğrafa öpücük emojisi koydu.

DOSTÇA BOŞANMIŞLARDI

Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ikili, boşanırken de kimseye belli etmeden gizlice boşanmışlardı. Çift, 12 yıllık evliliklerini dostça bitirdiklerini ve görüşmeye devam edeceklerini söylemişti. Yılmaz Erdoğan ile eşi Belçim Bilgin, evliyken 2 yıldır farklı ülkelerde yaşıyordu. Belçim Bilgin oğlu Rodin ile Londra'da, Yılmaz Erdoğan ise Köyceğiz'de yaşamını sürdürüyordu.

Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan'ın Fotoğrafına  Ayrılsak da Beraberiz  Dercesine Öpücük Emojisi Koydu
Haber Yayın Tarihi : 21.05.2019 12:07 Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler Şanlıurfa'da sıcak havayla birlikte yılan kapanı satışları arttı Tekneye bağlı paraşütle 50 metreden denize düşen Filistinli turist öldü