Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi - Son Dakika

Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi

20.09.2011 11:48
Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi, System.String[]

Adana'da iki belde belediyesi tarım ve turizm festivali gerçekleştirecek.23-24 Eylül tarihleri arasında Adana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım Belde Belediyelerince düzenlenecek festivalde çeşitli sanatçılar sahne alacak.

Adana'da iki belde belediyesi tarım ve turizm festivali gerçekleştirecek. 23-24 Eylül tarihleri arasında Adana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım Belde Belediyelerince düzenlenecek festivalde çeşitli sanatçılar sahne alacak. Festivalde Beldelerin yanı sıra bölgede en çok üretilen salçalık biber, yer fıstığı, pamuk, buğday ve balık gibi ürünlerin tanıtımı yapılacak. Yeşilköy Belediye Başkanı Mithat Altunay ile Kaldırım Belediye Başkanı Refik Şen, 'Tarım ve Turizm' festivalinin her yıl geleneksel hale getireceklerini söylediler.

Başkanı Mithat Altunay, bölgede yaşayan insanları festival kapsamında bir araya getirip dostluk kurmalarını sağlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti. Festivalin yöre halkı için önemli olduğunu vurgulayan Başkan Altunay, "Bizde bu yıl, festivalimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Amacımız, ürettiğimiz ürünleri Türkiye'ye tanıtmak. Bu yüzden iki gün sürecek festivalde başta valimiz olmak üzere, kaymakamımıza, misafirlerimize ve sanatçılarımıza bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Festivalimizin beldelerimize ve halkımıza inşallah hayırlı olacaktır" dedi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı