Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi - Son Dakika

Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi

20.09.2011 11:48
Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi, System.String[]

Adana'da iki belde belediyesi tarım ve turizm festivali gerçekleştirecek.23-24 Eylül tarihleri arasında Adana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım Belde Belediyelerince düzenlenecek festivalde çeşitli sanatçılar sahne alacak.

Adana'da iki belde belediyesi tarım ve turizm festivali gerçekleştirecek. 23-24 Eylül tarihleri arasında Adana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım Belde Belediyelerince düzenlenecek festivalde çeşitli sanatçılar sahne alacak. Festivalde Beldelerin yanı sıra bölgede en çok üretilen salçalık biber, yer fıstığı, pamuk, buğday ve balık gibi ürünlerin tanıtımı yapılacak. Yeşilköy Belediye Başkanı Mithat Altunay ile Kaldırım Belediye Başkanı Refik Şen, 'Tarım ve Turizm' festivalinin her yıl geleneksel hale getireceklerini söylediler.

Başkanı Mithat Altunay, bölgede yaşayan insanları festival kapsamında bir araya getirip dostluk kurmalarını sağlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti. Festivalin yöre halkı için önemli olduğunu vurgulayan Başkan Altunay, "Bizde bu yıl, festivalimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Amacımız, ürettiğimiz ürünleri Türkiye'ye tanıtmak. Bu yüzden iki gün sürecek festivalde başta valimiz olmak üzere, kaymakamımıza, misafirlerimize ve sanatçılarımıza bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Festivalimizin beldelerimize ve halkımıza inşallah hayırlı olacaktır" dedi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Beldeler Tanıtım İçin El Ele Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İstanbul için yeni tedbirler mi var? Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu sonrası konuşuyor Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Manchester United Hakan Çalhanoğlu'na 5 yıllık teklifte bulundu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı