Belediye Başkan Vekili Aslan, basın mensuplarıyla bir araya geldi - Son Dakika

Belediye Başkan Vekili Aslan, basın mensuplarıyla bir araya geldi

04.12.2019 16:56
Belediye Başkan Vekili Aslan, basın mensuplarıyla bir araya geldi, System.String[]

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçeye en iyi hizmeti sunma çabası içinde olacaklarını belirtti.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçeye en iyi hizmeti sunma çabası içinde olacaklarını belirtti.

Aslan, kentteki yerel ve ulusal medya kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Bir kafede düzenlenen programda konuşan Aslan, alt ve üst yapı, yeşil alanlar, çevre temizliği ve daha birçok alanda çalışama başlattıklarını söyledi.

İlçeyi daha yaşanabilir hali getirmek istediklerini vurgulayan Aslan, "Her türlü öneri ve talepleri dikkate alıyoruz. Bizim hizmetten başka hiçbir gayemiz yok, en iyi hizmeti verme çabası içerisinde olacağız. Bunu zaten ilerleyen süreçte yaptığımız hizmetlerle göreceksiniz." dedi.

Gazeteciliğin tarafsız ve objektif haber yapma ilkesinin önemine vurgu yapan Aslan, programa katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Başkan Vekili Aslan, basın mensuplarıyla bir araya geldi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı