Son Dakika Haberleri: Belediye Başkanı Akın Taşeron İşçilerle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Akın Taşeron İşçilerle Bir Araya Geldi

7 gün önce

Belediye Başkanı Cemal Akın, belediyede çalışan taşeron işçilerle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Akın Taşeron İşçilerle Bir Araya Geldi, System.String[]
Belediye Başkanı Cemal Akın, belediyede çalışan taşeron işçilerle bir araya geldi.

Akın, Bartın Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'ndeki toplantıda yaptığı konuşmada, yakın tarihte yayınlanan ve taşeron işçileri ilgilendiren Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili olarak gelinen süreci ve komisyonun yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler vererek, süreç takvimini anlattı.

Taşeron yasası ile ilgili olarak belediye bünyesinde oluşturulan komisyonun, gerekli çalışmaları tamamladığını ifade eden Akın, şöyle konuştu:

"Sizlerin Bartın Belediyesi şirketine geçiş aşamasında hazırlamış olduğunuz dokümanları, sonrasında yapılacak işleri takip eden komisyon tarafından yapılan çalışma sonrası listeler askıya asılacak. Süreç takvimi ilerlemekte, gelinecek noktanın tüm taşeron çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."

Toplantıya, belediye başkan yardımcıları Hüseyin Taner Çetin, Hasan Arınan, Erol Demirkoparanoğlu, daire müdürleri, taşeron işçilerin şirket değişikliği ile ilgili oluşturulan komisyon üyeleri de katıldı.Dışişleri Bakanlığı'ndan, Hollanda'nın 1915 Olayları Kararına Sert Tepki Son Dakika! Askeri Kışlada Yangın: 7 Asker Dumandan Zehirlendi

Böyle Anne-Baba Olmaz Olsun! Bebeklerinin Yanında Uyuşturucu Komasına Girdiler BBP Lideri Mustafa Destici, Cumhur İttifakı'nın Tahmini Oy Oranını Açıkladı