Belediye Başkanı Akın, Vatandaşlarla Buluştu - Son Dakika

Belediye Başkanı Akın, Vatandaşlarla Buluştu

19.08.2018 15:02
Belediye Başkanı Akın, Vatandaşlarla Buluştu, System.String[]

Belediye Başkanı Cemal Akın, Tuna ve Çaydüzü mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Tuna ve Çaydüzü mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi.

Akın, Çaydüzü Mahallesi Kösem Sultan Sitesindeki toplantıda, site sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi.

Akın, burada yaptığı konuşmada, belediye olarak vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını bildirmek için belediyeye gelmesini beklemediklerini, site toplantıları, kahve sohbetleri ve çeşitli ziyaretlerle halkın arasına girerek sorunları bizzat yerinde dinleyip görerek en etkili şekilde hizmet verdiklerini söyledi.

Göreve geldikleri günden itibaren tüm birimleri halkın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirdiklerini ifade eden Akın, "Haftanın 7 günü 24 saat bu doğrultuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda mahallelerimize site toplantıları, kahve sohbetleri ve çeşitli ziyaretler yaparak sorunları yerinde dinleyip, görerek çözüyoruz. Halkımızın teveccühü ile hizmet için çıktığımız bu yolda ilk başladığımız günkü azim ve kararlılıkla hizmete devam ediyoruz." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanı Akın, Vatandaşlarla Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Pato'nun aslan paylaşımı, Galatasaray'a transfer olacağı dedikodularını artırdı Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Çukur'un 113. bölüm fragmanı yayınlandı! Saldırıya uğrayan Akın Koçavalı yaşam mücadelesi veriyor Türk bilim insanlarından dikkat çeken araştırma: Koronavirüs gözden beyne giden sinirlerde kalıcı hasara yol açıyor Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir