Belediye Başkanı Aydın, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti - Son Dakika

Belediye Başkanı Aydın, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti

04.12.2018 15:23
Belediye Başkanı Aydın, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti, System.String[]

Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engellileri evlerinde ziyaret etti.

Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engellileri evlerinde ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk olarak Cinli ailesini ziyaret eden Başkan Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, burada engelli Ali Cinli ile bir araya gelerek aileyle sohbet etti.

Daha sonra İşitme Engelli Ayşegül Turan Aktaş çiftini ve Bedensel Engelli Merve Gül'ü evinde ziyaret eden Aydın, onların taleplerini dinledi.

Ziyarette konuşan Aydın, "Engelli çocuklarımızı ve ailelerini evlerinde ziyaret ettik, çaylarını içtik, sohbet ettik. Rabbim engelli kardeşlerimizin yardımcısı olsun, onları hayata bağlayan vefakar ailelerimize yüce Mevlam sabır ve güç versin." ifadesini kullandı.

Ziyaretlerde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın da hazır bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Belediye Başkanı Aydın, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı 23:53 Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı 23:15 Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil 22:26 DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil
Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var 21:17 Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı 20:38 NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü 20:11 Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü
Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü 19:47 Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti 16:54 Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti
Advertisement