Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi - Son Dakika

Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi

08.09.2012 15:00
Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi, System.String[]

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Atakum, Türkiye'nin en hızlı gelişen ve büyüyen bir ilçesidir ve biliyorsunuz her şey birden olmuyor."

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Atakum, Türkiye'nin en hızlı gelişen ve büyüyen bir ilçesidir ve biliyorsunuz her şey birden olmuyor. Bizim elimizde sihirli değnek yok. Samimiyet içerisinde sırasıyla bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturma gayreti içerisindeyim." dedi.

Samsun CHP Atakum ilçe örgütü tarafından organize edilen halk toplantılarının sonuncusu Altınkum Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Halk toplantılarında halkın sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerinde bulunduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, kendi görev alanı ve yetkisi dahilinde olan hiçbir mantıklı isteğe hayır demediğini, ancak kendisinden başka belediyelerin görevine müdahale edilmesinin istendiğini belirterek, "Ben, herkesin görev alanına ve yaptığı işlere saygılıyım. İkili ilişkilerimde hiç kimse ile kırıcı olmamaya, onları tatlı dil ile ikna etmeye çalışırım. Sizlerin benim yetki ve görev alanımda olan sorunlarınızı biliyorum, Bunlara bugüne kadar çözüm ürettim, üretmeye de devam edeceğim. Atakum, Türkiye'nin en hızlı gelişen ve büyüyen bir ilçesidir ve biliyorsunuz her şey birden olmuyor. Bizim elimizde sihirli değnek yok. Samimiyet içerisinde sırasıyla bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturma gayreti içerisindeyim. Sizlerin benden en büyük taleplerinden biri doğalgazdı. Ben SAMGAZ (Samsun Gaz) Genel Müdürü Murat Albayrak ile görüştüm. Kendisinin yakın ilgi ve gayretleri ile bölgemiz, ayrıca Taflan ve Çatalçam doğalgaza kavuşuyor. Bu bölgenin kaderi doğalgaz, Altınkum Sosyal Tesisleri, Çakırlar Orman Korusu gibi projelerimizle değişmiştir. Ben nasıl sizlerin istek ve taleplerinize, şikayetlerinize nasıl duyarsız kalmıyor çözüm üretiyorsam, sizlerin diğer sorunlarınızı da ilgili kurumlara iletmenizi istiyorum. Bunları bana da söyleyin, ben de sizin adınıza takipçisi olayım." şeklinde konuştu.

CHP Atakum İlçe Başkanı Ali Ekber Bolat, halk ile kent yöneticilerini bir araya getirmek amacı ile düzenledikleri toplantıların Altınkum ayağını tamamladıklarını ve bundan sonra diğer mahallelerde de bu tür etkinliklere devam edeceklerini belirterek, "Biz CHP olarak halka inmenin onların sorununu dinlemenin, dertlerine ortak olup, çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi
Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanı Burma: Atakum Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi - Son Dakika


Son Dakika

Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'tan skandal karikatür paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "terörist" dedi Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Erkek kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın azmettiricisi Orhan Vatansever'in ifadesi ortaya çıktı TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama