Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti - Son Dakika

Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti

25.09.2019 17:05

Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gittiDENİZLİ - Yurt genelinde olduğu gibi Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde başlatılan 'Haydi Çocuklar Bisikletle Okula' projesi kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu öğrencileri okullarına bisiklet ile gitti.

Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti

DENİZLİ - Yurt genelinde olduğu gibi Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde başlatılan 'Haydi Çocuklar Bisikletle Okula' projesi kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu öğrencileri okullarına bisiklet ile gitti. Proje kapsamında Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da bisiklete binerek okula çocuklarla birlikte gitti.

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyesi Denizli Merkezefendi Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında bisiklet kullanımının önemine değinmek, bisikletin etkin bir ulaşım aracı olduğu bilincini yaymak ve bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla, 'Haydi Çocuklar Bisikletle Okula' sloganıyla başlatılan farkındalık çalışması kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu öğrencileri okullarına bisiklet ile gitti. Selçukbey Spor Eğitim Merkezi'nden başlayan etkinlik Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu'nda sona erdi.

Öğrencilerle birlikte Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da bisiklete bindi. Başkan Doğan, "Merkezefendi Belediyesi olarak Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyesiyiz. Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin 'Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" kampanyasına bizler de destek verdik. Öğrencilerimizle birlikte kasklarımızı takarak bisikletlerimize bindik. Merkezefendimiz sağlıktan spora, eğitimden kültüre her alanda etkin bir ilçe olacak. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecek" dedi.

Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti
Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti
Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti
Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Belediye Başkanı çocuklarla bisiklete binerek okula gitti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor