Belediye Başkanı "Günaydın hayat" notuyla köpeğin sevimli hallerini paylaştı - Son Dakika

Belediye Başkanı "Günaydın hayat" notuyla köpeğin sevimli hallerini paylaştı

25.10.2021 14:33

Tuzla Belediyesi personelleri ile bir sokak köpeğin halleri içimizi ısıttı. Ellerindeki süpürge ile bir köpeğin sırtını kaşıyan personellerin videosunu Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, "Günaydın hayat" notuyla paylaştı. O anlar sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Dün sabah saatlerinde Tuzla Sahili'ni temizleyen personeller ile bir köpeğin görüntüleri ise yürekleri ısıttı. Cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıyan görüntülerde, temizlik personelleri ellerindeki süpürgeler ile bir köpeğin sırtını kaşıdı.

BAŞKAN YAZICI PAYLAŞTI

Sırtını kaşıtan köpeğin mutluluğu ise çevredeki vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, o anları sosyal medya hesabından "Günaydın Hayat" notu ile paylaştı. Başkan Yazıcı'nın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı.

İşte o paylaşım:

Temizlik personeli, sokak köpeğinin sırtını kaşıdı! Yürek ısıtan anları belediye başkanı paylaştı
Belediye Başkanı Günaydın hayat notuyla köpeğin sevimli hallerini paylaştı

Son Dakika Güncel Belediye Başkanı 'Günaydın hayat' notuyla köpeğin sevimli hallerini paylaştı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı 16:52 İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü 16:26 Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı 15:35 Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! 14:41 Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim 14:10 Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan 13:58 Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan "Yemeksepeti" hakkında inceleme
Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor! 13:36 Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor! Fırtına İstanbul dahil pek çok ili perişan etti, uyarılar devam ediyor 12:56 Fırtına İstanbul dahil pek çok ili perişan etti, uyarılar devam ediyor
Advertisement