Kartal Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne "Polis Haftası" ziyareti - Son Dakika

Kartal Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne "Polis Haftası" ziyareti

09.04.2022 11:01
Kartal Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne "Polis Haftası" ziyareti

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü kapsamında Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü kapsamında Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen ve Zabıta Müdürü Murat Özgür Polat'tan oluşan Kartal Belediyesi heyeti, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü ve 4-10 Nisan Polis Haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ve karakolları ziyaret ederek, emniyet mensupları ile bir araya geldi.

Türkmen, kamu düzenini sağlayan, vatandaşların can ve mal güvenliği korumakla görevli emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutlayarak, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in kutlama mesajı ve selamlarını iletti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkmen, "Ülkemizin dört köşesinde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Bu vesile ile başta görevlerinin başında şehit olan polislerimizi rahmet ve şükranla anarken, tüm teşkilat mensuplarının çalışmalarında Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel adına başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de Kartal Belediyesine bağlı kreşleri ziyaret ederek, öğrencilere polisin görevleri hakkında bilgi verdi. Kreş öğrencileri ziyaretlerde polis ekiplerine şiirler okuyup gösteriler yaptı.

YORUMLAR
500
Anadolu Kartalı-2022 Eğitimi'nin ilk haftası tamamlandı Anadolu Kartalı-2022 Eğitimi'nin ilk haftası tamamlandı Konya Büyükşehir Belediyesi 28 ilçede yaz spor okullarına kayıt alıyor Konya Büyükşehir Belediyesi 28 ilçede yaz spor okullarına kayıt alıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kartal Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne 'Polis Haftası' ziyareti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement