Belediye Başkanı Hadimioğlu çiftçilerle buluştu - Son Dakika

Belediye Başkanı Hadimioğlu çiftçilerle buluştu

13.09.2019 09:23
Belediye Başkanı Hadimioğlu çiftçilerle buluştu, System.String[]

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, ilçede pekmez kaynatan çiftçilerle buluştu.

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, ilçede pekmez kaynatan çiftçilerle buluştu.

Hadimioğlu, ilçenin Aladağ Vadisi bölgesinde üzüm hasatı yapan ve pekmez kaynatan çiftçilere bereketli bir sezon olması dileğinde bulundu.

Aladağ Vadisi'nin mikroklima iklimi sayesinde bölgede kaliteli üzüm yetiştirildiğini anlatan Hadimioğlu, "Hadim Aladağ bölgesinde yetiştirilen üzümler kendine has aroması ve tadıyla diğerlerinden ayrılmaktadır. Bu da pekmezin kalitesini ve lezzetini etkilemektedir. İlçemizde eylül ayı itibari ile pekmez kazanları kaynamaya başladı. Ekim ayına kadar üzüm hasatı ve pekmez kaynatımı devam eder. Çiftçilerimize bol, bereketli kazançlar ve işlerinde kolaylıklar diliyorum." dedi.

Ziyarette Hadimioğlu'na, Türk Kızılayı Konya Şube Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kızılay Sağlık Şirketi Genel Müdürü Metin Tunç ve Konya Yazma Eserler Bölge Müdürü Bekir Şahin, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanı Hadimioğlu çiftçilerle buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Survivor 2021'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Steven ve Çağrı birbirine giriyor Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu