Belediye Başkanı Özdemir'in Ziyaretleri - Son Dakika

Belediye Başkanı Özdemir'in Ziyaretleri

02.01.2012 17:20
Belediye Başkanı Özdemir'in Ziyaretleri, System.String[]

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir'in Kurşunlu Mahallesi'nde yapılan çalışmaları yerinde incelediği bildirildi.

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir'in Kurşunlu Mahallesi'nde yapılan çalışmaları yerinde incelediği bildirildi.

Amasya Belediyesi'nce yapılan yazılı açıklamada Özdemir'in Kurşunlu Mahallesi'nde Fen İşleri Müdürlüğü'nce yapılan yol döşeme çalışmalarını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldığı belirtildi.

Açıklamada, kent merkezinde sürdürülen çalışmaların aralıksız devam ettiği, özelikle altyapı ve çevre temizliği konusundaki çalışmalara ağırlık verileceği kaydedildi.

- AMASYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye Başkanı Özdemir'in Ziyaretleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz