Belediye Başkanı Posbıyık, Sendika Başkanıyla Görüştü - Son Dakika

Belediye Başkanı Posbıyık, Sendika Başkanıyla Görüştü

13.01.2012 12:40
Belediye Başkanı Posbıyık, Sendika Başkanıyla Görüştü, System.String[]

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Birleşik Metal İşçileri Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu ile görüştü.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Birleşik Metal İşçileri Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu ile görüştü.

Ereğli Belediyesinden yapılan açıklamada, Serdaroğlu'nun ilçedeki ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Posbıyık ile bir araya gelerek bazı konularda fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, Serdaroğlu'nun görüşmede Ereğli'nin ekonomik durumu ve ilçede son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgiler aldığı, örgütlenme çalışmaları konusunda da Posbıyık'a düşüncelerini aktardığı kaydedildi.

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye Başkanı Posbıyık, Sendika Başkanıyla Görüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var