Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi - Son Dakika

Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi

08.02.2012 12:00
Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi, System.String[]

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Göksöğüt beldesi Belediye Başkanı ve eşinin de arasında bulunduğu 7 kişi, jeneratör egzozundan çıkan dumandan zehirlendi.

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Göksöğüt beldesi Belediye Başkanı ve eşinin de arasında bulunduğu 7 kişi, jeneratör egzozundan çıkan dumandan zehirlendi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Göksöğüt Belediye Başkanı Mevlüt (49) ve eşi Ayşe Balaban (46), kar yağışı nedeniyle evlerinde elektrik kesik olduğu için, jeneratör bulunan eşinin erkek kardeşi Sabit Karayel'in (42) oturduğu eve misafirliğe gitti.

Akşam yemeğinin ardından rahatsızlanan Balaban ve Karayel aileleri, besin zehirlenmesi olduğunu düşünerek kendi imkanlarıyla Şarkikaraağaç Devlet Hastanesine başvurdu. Burada genel kontrolleri yapılan iki aile, daha sonra taburcu edilerek Karayel ailesinin oturduğu eve döndü.

Sabaha karşı aile üyeleri yeniden rahatsızlanınca, 112 Acil Servis'e haber verildi. Mevlüt ve Ayşe Balaban, Sabit, eşi Durdu (38), çocukları Fatma (19), Şemsettin (21) ve Sabit Karayel (1) ambulanslarla Şarkikaraağaç Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yapılan incelemede, zehirlenmenin Karayel ailesinin evde aydınlatma için kullandığı jeneratörün egzozundan çıkan dumandan kaynaklandığı tespit edildi.

Balaban ve Karayel ailelerinin tedavilerinin halen sürdüğü, sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım