Son Dakika Haberleri: Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi

Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi

8 yıl önce

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Göksöğüt beldesi Belediye Başkanı ve eşinin de arasında bulunduğu 7 kişi, jeneratör egzozundan çıkan dumandan zehirlendi.

Belediye Başkanı ve Ailesi Zehirlendi, System.String[]

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Göksöğüt beldesi Belediye Başkanı ve eşinin de arasında bulunduğu 7 kişi, jeneratör egzozundan çıkan dumandan zehirlendi.


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Göksöğüt Belediye Başkanı Mevlüt (49) ve eşi Ayşe Balaban (46), kar yağışı nedeniyle evlerinde elektrik kesik olduğu için, jeneratör bulunan eşinin erkek kardeşi Sabit Karayel'in (42) oturduğu eve misafirliğe gitti.


Akşam yemeğinin ardından rahatsızlanan Balaban ve Karayel aileleri, besin zehirlenmesi olduğunu düşünerek kendi imkanlarıyla Şarkikaraağaç Devlet Hastanesine başvurdu. Burada genel kontrolleri yapılan iki aile, daha sonra taburcu edilerek Karayel ailesinin oturduğu eve döndü.


Sabaha karşı aile üyeleri yeniden rahatsızlanınca, 112 Acil Servis'e haber verildi. Mevlüt ve Ayşe Balaban, Sabit, eşi Durdu (38), çocukları Fatma (19), Şemsettin (21) ve Sabit Karayel (1) ambulanslarla Şarkikaraağaç Devlet Hastanesine kaldırıldı.


Yapılan incelemede, zehirlenmenin Karayel ailesinin evde aydınlatma için kullandığı jeneratörün egzozundan çıkan dumandan kaynaklandığı tespit edildi.


Balaban ve Karayel ailelerinin tedavilerinin halen sürdüğü, sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.


- ISPARTA

Haber Yayın Tarihi: 08.02.2012 12:00 Kaynak: AAElon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Şırnak'taki patlamada kadın bomba imha uzmanı Astsubay Esma Çevik ve Uzman Çavuş Kemal Sayar şehit düştü