Belediye Başkanının Okul Ziyaretleri - Son Dakika

Belediye Başkanının Okul Ziyaretleri

18.01.2012 15:01
Belediye Başkanının Okul Ziyaretleri, System.String[]

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Merkez ilçedeki ilköğretim ve ortaöğretim okullarını belirli bir program dahilinde ziyaret eden Gökhan, bu kapsamda Atatürk ve Özel Gökkuşağı İlköğretim okullarının konuğu oldu.

Öğrencilerle yakından ilgilenen ve onların isteklerini dinleyen Gökhan, okulların ihtiyaçları ve talepleri konusunda da okul yetkililerinden bilgi aldı.

Okul yöneticileri, öğretmenler, okul aile birlikleri, okul meclis başkanlarıyla görüşen Belediye Başkanı Gökhan, ziyaretlerine ortaöğretim okullarıyla devam edeceğini bildirdi.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye Başkanının Okul Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı