Belediye Başkanları Birliğinden Başkan Özdemir'e Ziyaret - Son Dakika

Belediye Başkanları Birliğinden Başkan Özdemir'e Ziyaret

13.03.2019 14:45
Belediye Başkanları Birliğinden Başkan Özdemir'e Ziyaret, System.String[]

Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i ziyaret etti.

Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Özdemir, belediye başkanlarını Gölbaşı ilçesinde ağırlamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Eski başkanların yerel yönetimde önemli izler bırakan kişiler olduğunu ifade eden Özdemir, "İçinde yaşadığınız topluma hizmet etmek, kalıcı eserler bırakmak çok değerli bir görevdir. Bu açıdan bugün ziyaretime gelmelerinden de ayrıca memnuniyet duydum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Ziyarete, Belediye Başkanları Birliği Başkanı Hüseyin Erer, Genel Sekreteri Halim Çakır, Eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Eski Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, Ankara'nın Gölbaşı ilçesi eski belediye başkanı Nasır Haşlak ve Aksaray'ın Gülpınar beldesi eski belediye başkanı Rasih Bostancı katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanları Birliğinden Başkan Özdemir'e Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji uyardı: Çarşamba günü İstanbul'a kar geliyor Milyonların gözü kulağı Kabine'de! Normalleşme adımlarının değerlendirileceği toplantı perşembe günü yapılacak HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz BBC'deki Türk turist İlker Kaleli! Ünlü oyuncunun sahneleri gündem oldu Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Korona nedeniyle kıtlık yaşamaktan korkan Fransızlar, gıda stoklamaya başladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor