Belediye Başkanlarından, Muhtarlara Ziyaret - Son Dakika

Belediye Başkanlarından, Muhtarlara Ziyaret

13.11.2018 18:44
Belediye Başkanlarından, Muhtarlara Ziyaret, System.String[]

YOZGAT (AA) – Kırşehir'in Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve Köseli Belde Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, Yozgat'ın Yerköy Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla sohbet etti.

YOZGAT (AA) – Kırşehir'in Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve Köseli Belde Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, Yozgat'ın Yerköy Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla sohbet etti.

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yerköy ile Çiçekdağı'nın iki ayrı ile bağlı ilçe olmasına rağmen iç içe girmiş her iki ilçenin de verilen hizmetlerden yararlandığını söyledi

Muhtarlık görevinin önemli bir yere sahip olduğunu aktaran Deniz, "Yerköy ilçesinde görevde bulunan muhtarlarımızı ziyaret ettik, yapılan ve yapılacak hizmetler konusunda fikir alışverişlerinde bulunduk. Muhtarlarımız zor ve önemli bir görevi ifa etmektedirler. Belediye başkanları olarak bizler de muhtarlarımızın isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Mahalli idareler seçimlerine kısa bir süre kaldı. Görevde olan muhtarlarımıza ve aday olan muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Muhtarlar da ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Deniz ve Yılmaz'a teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanlarından, Muhtarlara Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu