Son Dakika Haberleri: Belediye Binasındaki Silahlı Saldırı (2)

Belediye Binasındaki Silahlı Saldırı (2)

9 gün önce

Adana'da Çukurova Belediyesinde, zabıta müdürü ve komiserini öldüren, zabıta amirini de silahla yaralayan şüpheli adliyeye gönderildi.

Adana'da Çukurova Belediyesinde, zabıta müdürü ve komiserini öldüren, zabıta amirini de silahla yaralayan şüpheli adliyeye gönderildi.

Belediye binasında dün yaşanan olayda, emekli emniyet müdürü olan zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu (51) ve zabıta komiseri Habil Aykan'ı (52) öldüren, zabıta amiri Kenan Özdemir'i (52) de silahla yaralayan zabıta memuru A.A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı.

A.A, Adana Adli Tıp Biriminde sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Zanlının, saldırıda kullandığı silahın bulundurma ruhsatlı olduğu belirlendi.

Görgü tanıklarının emniyetteki ifadesine göre, şüphelinin, koridorda Habil Aykan'ı yaraladıktan sonra karşılaştığı kişilere "Önümden çekilin, önüme geçeni vururum." dediği öğrenildi.

Çukurova Belediyesinde, dün akşam saatlerinde zabıta memurunun silahlı saldırısı sonucu Aydoğdu, Aykan ve Özdemir yaralanmıştı. Aydoğdu ile Aykan müdahaleye rağmen yaşamını yitirmişti. Saldırının ardından dışarı çıkıp başına silah dayayan zanlı A.A, polis ekiplerince ikna edilerek gözaltına alınmıştı.

YORUMLAR


Doğu Anadolu'nun Kar Kaplanları, Köyleri Elektriksiz Bırakmamak İçin Ölüme Meydan Okuyor Kar Kaplanları' Ölüme Meydan Okuyor

Uyanık Biletçi, Tezgahındaki Kuş Sayesinde Cirosunu İkiye Katladı 24 Parmaklı Çocuğun Büyük Çilesi! Ne Yazı Yazabiliyor, Ne de Ayakkabı Giyebiliyor