Belediye Çalışanlarına "İlk Yardım" Eğitimi - Son Dakika

Belediye Çalışanlarına "İlk Yardım" Eğitimi

19.06.2018 11:12
Belediye Çalışanlarına

Nevşehir Belediyesi hizmet birimlerinde görev yapan personele ilk yardım eğitimi verildi.

Nevşehir Belediyesi hizmet birimlerinde görev yapan personele ilk yardım eğitimi verildi.

Belediye Meclisi Toplantı Salonunda, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında gerçekleştirilen programda, İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri belediye çalışanlarına karşılaştıkları olaylarda ilk yardım konusunda neler yapabilecekleri konusunda uygulamalı seminer verdi.

Eğitim programında, sağlık memurları Hasan Doğan ve Hüsnü Dönertaş en çok karşılaşılan acil durum vakaları hakkında katılımcılara bilgi aktarırken, Acil Tıp Teknisyenleri Mustafa Yücel ve Gülsen Tuncer ise kalp krizi, yanma, boğulma, zehirlenme başta olmak üzere temel durumlarda mağdura nasıl müdahale edilmesi gerektiği ile ilgili paylaşımda bulundu.

Seminere katılan personele, önümüzdeki günlerde Nevşehir Sağlık Müdürlüğü tarafından "İlk Yardımcı Kimliği ve Sertifikası" verileceği bildirildi.

Belediye Çalışanlarına İlk Yardım Eğitimi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belediye Çalışanlarına 'İlk Yardım' Eğitimi - Son Dakika


Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor