Belediye'den Okul Müdürlerine Yemek - Son Dakika

Belediye'den Okul Müdürlerine Yemek

03.01.2012 15:28
Belediye'den Okul Müdürlerine Yemek, System.String[]

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri ve kent merkezindeki okul müdürleri ile Tarihi Çamaşırhane'de yemekli toplantıda bir araya geldi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri ve kent merkezindeki okul müdürleri ile Tarihi Çamaşırhane'de yemekli toplantıda bir araya geldi.

Yemeğe, Vali Vahdettin Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek, Eğitim Denetmenleri Başkanı Hilmi Erzurumlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri katıldı.

Vali vahdettin Özcan, eğitime elinden gelen maddi ve manevi desteği vereceğini belirterek amaçlarının kaliteyi artırmak olduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç ise, " Çankırı'mızın eğitim seviyesini yukarılara çekmemiz lazım. Siz değerli eğitimcilerimizle el ele vererek çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlayıp, ülkemizin en iyi üniversitelerine yollamalıyız. Belediye olarak Eğitim ve Kariyer Merkezini açtık. Orada 300'den fazla çocuğumuz üniversiteye hazırlanıyor. Gelin birlikte bu rakamı binlere çekelim. Bir tane çocuğumuza üniversitenin kapısını açabilirsek, en büyük başarı bence bu olur" diye konuştu.

- ÇANKIRI

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye'den Okul Müdürlerine Yemek - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak 00:54 Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı 23:40 Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı
Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü 22:57 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü 21:09 Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement