Belediye Haber Gazetesi'nin 10. Sayısı Çıktı - Son Dakika

Belediye Haber Gazetesi'nin 10. Sayısı Çıktı

12.01.2012 16:00
Belediye Haber Gazetesi'nin 10. Sayısı Çıktı, System.String[]

"Belediye Haber Gazetesi"nin 10.sayısı çıktı.

Bitlis Belediyesi tarafından çıkartılan,

"Belediye Haber Gazetesi"nin 10. sayısı çıktı.

Gazetede, belediye ile ilgili haberlerin yanı sıra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bitlis'e gelişi, önemli şahsiyetler sayfasında "Muştakbaba" ve Bitlis Belediyesi'nin, 2011 yılı gelir gider tablosu yer alıyor.

Belediyenin aylık gelir gider cetvelinin de yer aldığı gazeteden, 10 bin adet basıldığı, Belediye Haber Gazetesi'nin ücretsiz olarak Bitlis Belediyesi'nden temin edilebileceği ve "www.bitlis.bel.tr" adlı internet adresinden okunabileceği belirtildi.

- BİTLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye Haber Gazetesi'nin 10. Sayısı Çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler