Belediye-İş 'den Gül'e Engelli İşçiler Adına Teşekkür - Son Dakika

Belediye-İş 'den Gül'e Engelli İşçiler Adına Teşekkür

19.01.2012 13:55
Belediye-İş 'den Gül'e Engelli İşçiler Adına Teşekkür, System.String[]

Belediye-iş Sendikası İlimizi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanımıza 6111 sayılı torba yasada engelli Belediye işçilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak 6111 sayılı yasanın 166. Maddesi gereğince başka kurumlara atanan Belediye işçilerinin işlemlerinin yapıldığı sırada Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e mektup yazar. Engelli işçilerin kendi işyerlerinde kalması gerektiğini bu konuda yardımlarını talep eder. Cumhurbaşkanlığı danışmanları Şube Başkanı Şaban Özkaymak'a telefonla dönerler ve bu konuda yapılması gereken ne varsa yapacaklarını iletirler.

Bugün İlimizi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'e Şube Başkanı Şaban Özkaymak engelli işçiler adına teşekkür ederek şükranlarını bildirdi.

Özkaymak 'Sayın Valimiz İlimizde Cumhurbaşkanımızın makam temsilcisi olarak gerekli hassasiyeti gösterdi bizde Sayın Cumhurbaşkanımıza tekrar konuyu iletmedik. Ancak konu ile bizzat ilgilenmeleri bizi mutlu etti, memnun etti kendilerine Sendikam ve işçi arkadaşlarım adına Teşekkür ediyorum Niğde'mize hoş geldiniz diyorum. Dedi.

Belediye-İş 'den Gül'e Engelli İşçiler Adına Teşekkür

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Belediye-İş 'den Gül'e Engelli İşçiler Adına Teşekkür - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret