Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor - Son Dakika

Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

31.07.2019 19:34

- Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor Dar gelirli ailelere meyve ikramıŞANLIURFA - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fidanlığında organik olarak yetiştirdiği meyveler, dar gelirli ailelere ikram ediyor.

- Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

Dar gelirli ailelere meyve ikramı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fidanlığında organik olarak yetiştirdiği meyveler, dar gelirli ailelere ikram ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kontrolünde bulunan Şehit Nusret Fidanlığında toplanan üzümler paketlenerek önceden tespit edilen ailelerin adreslerine teslim ediliyor. Belediye bünyesinde bulunan yaklaşık 200 dönüm üzerine kurulu olan Şehit Nusret Fidanlığında her yıl mevsimine bağlı olarak organik üzüm, elma, nar, kayısı ve zeytin gibi birçok meyve çeşidi üretiliyor. Belediyenin park ve bahçeler daire başkanlığı olarak fidanlığın bakımı yapılarak toplanılan ürünler sosyal işler daire başkanlığı personellerine aracılığıyla ailelere ulaştırılıyor.

Ayrıca kendi fidanlığını aktif bir şekilde kullanan büyükşehir belediyesi Şanlıurfa'nın eski sokaklarında olan fidanları üreterek kent merkezinde dikmeyi hedefliyor.

Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor
Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor
Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor
Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Süper Kupa'daki Başakşehir-Trabzonspor maçı Katar'da oynanacak Oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve 8 aylık bebeği koronavirüse yakalandı Gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'yla ilgili olay iddia: PKK'nın miting, açlık grevi gibi faaliyetlerinde bulunmuş Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor Kaş kaldırma estetiği yaptıran Akasya Asıltürkmen, yüzünün bandajlı halini paylaştı Bakan müjdeyi verdi! Buzağı destek ödemeleri yarın başlıyor Akıncı Üssü Davası'nda sanıklardan mahkemeye küstah tehdit: Esas gülen, son gülen olacak Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak