Son Dakika Haberleri: Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

5 ay önce

- Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor Dar gelirli ailelere meyve ikramıŞANLIURFA - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fidanlığında organik olarak yetiştirdiği meyveler, dar gelirli ailelere ikram ediyor.

- Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

Dar gelirli ailelere meyve ikramı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fidanlığında organik olarak yetiştirdiği meyveler, dar gelirli ailelere ikram ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kontrolünde bulunan Şehit Nusret Fidanlığında toplanan üzümler paketlenerek önceden tespit edilen ailelerin adreslerine teslim ediliyor. Belediye bünyesinde bulunan yaklaşık 200 dönüm üzerine kurulu olan Şehit Nusret Fidanlığında her yıl mevsimine bağlı olarak organik üzüm, elma, nar, kayısı ve zeytin gibi birçok meyve çeşidi üretiliyor. Belediyenin park ve bahçeler daire başkanlığı olarak fidanlığın bakımı yapılarak toplanılan ürünler sosyal işler daire başkanlığı personellerine aracılığıyla ailelere ulaştırılıyor.

Ayrıca kendi fidanlığını aktif bir şekilde kullanan büyükşehir belediyesi Şanlıurfa'nın eski sokaklarında olan fidanları üreterek kent merkezinde dikmeyi hedefliyor.

Belediye meyveleri yoksulların yüzünü güldürüyor

Haber Yayın Tarihi: 31.07.2019 07:34 Kaynak: İHAEski Cumhurbaşkanı Gül, suskunluğunu bozdu: Demokrasi, güçlü liderin gölgesinde kalmamalı
Otobüs şoförü, tartıştığı gence hakaret etti: Seni tek başına Hadımköy'e götürürüm Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti