Belediye'nin Kan Bağışı Kampanyasına Plaket - Son Dakika

Belediye'nin Kan Bağışı Kampanyasına Plaket

18.01.2012 14:20
Belediye'nin Kan Bağışı Kampanyasına Plaket, System.String[]

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof.Dr.Ünsal Özgen, Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a kan bağışı kampanyası dolayısıyla teşekkür plaketi verdi.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a kan bağışı kampanyası dolayısıyla teşekkür plaketi verdi.

Başkan Çakır'ı beraberindeki heyetle ziyaret eden Özgen, burada yaptığı konuşmada, bölgenin en çok organ nakli yapan merkezin Turgut Özal Tıp Merkezi olduğunu, bu nedenle kan ihtiyacının daha çok arttığını belirtti.

Kan ihtiyacını karşılamak üzere başlattıkları kampanyada halka ulaşmada belediyenin kendilerine yardımcı olduğunu ifade eden Özgen, belediye hizmet binasında kurulan stant ile düzenlenen kan bağışı kampanyasına Malatya Belediyesi çalışanlarının da destek verdiğini hatırlattı. Özgen, belediyenin destekleri için Çakır'a teşekkür etti ve plaket verdi.

Çakır da, Turgut Özal Tıp Merkezi'nin sadece Malatya değil bölge için çok önemli bir yer olduğunu vurgulayarak, "Turgut Özal Tıp Merkezi Malatya için büyük bir şans. Malatya'daki sağlıktaki başarının temelinde Turgut Özal Tıp Merkezinin çalışmaları var. Düzenlemiş olduğunuz kan bağışı kampanyasına gönülden destek oluyoruz" dedi.

Malatyalı'ların kan bağışı konusunda hassas olmaları gerektiğine işaret eden Çakır, kan bağışının aynı zamanda insan sağlığına da olumlu katkıları bulunduğunu hatırlattı.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye'nin Kan Bağışı Kampanyasına Plaket - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti