Belediye, Otogarda Mahsur Kalan Yolculara Yemek Dağıttı - Son Dakika

Belediye, Otogarda Mahsur Kalan Yolculara Yemek Dağıttı

18.02.2012 12:44
Belediye, Otogarda Mahsur Kalan Yolculara Yemek Dağıttı, System.String[]

Karaman'da kar yağışı ve tipi nedeniyle otogarda bekleyen yolculara, belediye zabıta ekipleri tarafından yemek ve sıcak çorba dağıtıldı.

Karaman'da kar yağışı ve tipi nedeniyle otogarda bekleyen yolculara, belediye zabıta ekipleri tarafından yemek ve sıcak çorba dağıtıldı.

İl merkezinde tipi etkisini devam ettirirken, şehirlerarası otobüs terminalinde onlarca kişi Mersin yolunun açılmasını bekliyor. Konya'dan Adana istikametine giden otobüsler, Mersin yolunun kapalı olması nedeniyle Karaman Otogarı'nda bekletildi.

Dün geceden itibaren otogarda mahsur kalan vatandaşların yemek ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçen Karaman Belediyesi, yolculara yemek ve sıcak çorba dağıttı.

Karaman Belediyesi'nin yemek ikramına vatandaşlar teşekkür ederken, Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar da vatandaşların her türlü ihtiyaçlarının görevlilerce karşılanacağını ifade etti.

Belediye, Otogarda Mahsur Kalan Yolculara Yemek Dağıttı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Belediye, Otogarda Mahsur Kalan Yolculara Yemek Dağıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret