Belediye ve Esnaf Kentin Sorunları İçin Bir Araya Geliyor - Son Dakika

Belediye ve Esnaf Kentin Sorunları İçin Bir Araya Geliyor

19.01.2012 15:49
Belediye ve Esnaf Kentin Sorunları İçin Bir Araya Geliyor, System.String[]

Selçuk'ta belediye yetkilileri ve esnaf, 22 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek toplantıda kentin ve meslek gruplarının sorunlarını masaya yatıracak.

Selçuk'ta belediye yetkilileri ve esnaf, 22 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek toplantıda kentin ve meslek gruplarının sorunlarını masaya yatıracak.

Gıda, hizmet ve turizm sektörü, otel ve pansiyon işletmeleri gibi alanlarda faaliyet gösteren yaklaşık 500 esnafın katılmasının beklendiği toplantı, Selçuk Belediyesi tarafından Sürmeli Otel'de düzenlenecek.

Toplantıya katılacak esnafın yaşadığı sorunların ve çözüm önerilerinin tartışılacağı toplantıya, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Engin Önen, Gıda Mühendisi Doç. Dr. Ece Nükhet Öndoğan, Mimarlar Odası İzmir Şube Başkanı Hasan Topal ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Müdürü Hüseyin Hepşengüller'in de katılacağı duyuruldu.

Selçuk Belediye Başkanı Hüseyin Vefa Ülgür, gazetecilere yaptığı açıklamada, Selçuk'u çağdaş yaşam standartlarına kavuşturmak ve yaşam kalitelerini arttırmak istediklerini belirterek, "Kentler, üzerinde yaşadığımız, ticaret yaptığımız nefes aldığımız yaşam alanlarımızdır. Bu kent hepimizin. Bu yüzden hepimiz kentimize sahip çıkmalıyız. Bizler bu düşünceyle hareket ederek kentimizin ve esnafımızın sorunlarını esnafımızla yüz yüze özgür bir ortamda konuşmak istiyoruz. Toplantılarda tüm katılımcılar söz alarak sorunlarını, mesleki sıkıntılarını, ilçeyle ilgili görüş ve önerilerini serbestçe dile getirebilecekler" dedi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Belediye ve Esnaf Kentin Sorunları İçin Bir Araya Geliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Didier Drogba'yı yakalayan Falcao, eski G.Saraylı Elmander'in gol sayısına ulaşmayı hedefliyor İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Newton'ın yerine Abdullah Avcı'yı düşünüyor Usta tiyatrocu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi "Omuzunda tüfek vardı" deyip teröristin yerini haber verdi! Görgü tanığı o anları anlattı