Belediyenin Çatısına Yıldırım Düştü - Son Dakika

Belediyenin Çatısına Yıldırım Düştü

17.02.2012 17:39
Belediyenin Çatısına Yıldırım Düştü, System.String[]

Samsun'da gök gürültülü sağanak yağış sırasında akşam saatlerinde Büyükşehir Belediyesi binasının çatısına yıldırım düştü.

Samsun'da gök gürültülü sağanak yağış sırasında akşam saatlerinde Büyükşehir Belediyesi binasının çatısına yıldırım düştü. Olayda, çatıda paratöner bulunması nedeniyle herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.

Akşam saatlerine doğru etkili olan gök gürültülü sağanak yağış sırasında büyük bir gürültüyle Büyükşehir Belediyesi çatısına yıldırım düştü. Paratöner bulunan binadan duman çıkması üzerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Ancak yıldırımların zararından korunmak için konulan paratönerin etkisi ile ciddi bir şey olmaması üzerine ekipler müdahale etmeden binadan ayrıldı. Büyükşehir Belediyesi Basın Müşaviri Volkan Kanbolat, kısa süreli korku ve paniğe neden olan yıldırım düşmesi nedeniyle herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığını söyledi.

Öte yandan Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre sağanak yağışın ilerleyen saatlerde kar yağışına dönüşeceği belirtildi. Gök gürültülü yağışların bir süre daha devam edeceği ifade edildi. - Samsun

Belediyenin Çatısına Yıldırım Düştü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Belediyenin Çatısına Yıldırım Düştü - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı