BELGRAD ORMANI'NA PİKNİKÇİ AKINI - Son Dakika

BELGRAD ORMANI'NA PİKNİKÇİ AKINI

29.05.2022 14:25

İSTANBUL'da hafta sonu güzel havada doğada zaman geçirmek isteyenler Belgrad Ormanı'na akın etti.

İSTANBUL'da hafta sonu güzel havada doğada zaman geçirmek isteyenler Belgrad Ormanı'na akın etti. Belgrad Ormanı girişinde kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluştu.

Aileleriyle piknik yapmak isteyen İstanbullular, Sarıyer Bahçeköy'de bulunan Belgrad Ormanı girişinde kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluşturdu. Belgrad Ormanı'nın içinden geçen Bahçeköy Kemerburgaz yolunda ise trafik durma noktasına geldi.

Ailesiyle birlikte vakit geçirmek için geldiklerini söyleyen Eser Altın, Bugün çok güzel bir gün. Hep beraber ailece yemeğe geldik, eğleniyoruz. Her şey güzel, insanlar olabildiğince, bu şartlar altında iyi olmaya çalışıyorlar dedi. Doğada rahatlamak için geldiklerini ifade eden Özkan İnci ise, Sabah sakindi ama, şu an inanılmaz yoğunlaştı. Tabii insanlar İstanbul'un bu betonarme yoğunluğundan kaçıp buraya geliyor. Bu da çok normal bir şey diye konuştu.

Piknik yapmak için araçları ile Belgrad Ormanı'na girmeye çalışanlar, trafik yoğunluğundan dolayı sıkıntı yaşadı. Nerdeyse durma noktasına gelen trafikte ilerlemeye çalışan Nizam Kartal, İlerlemekte güçlük çekiyoruz. Sadece iki gişe var. Bu gişeleri genişletmeleri lazım. Alternatif yol yapmaları lazım dedi.

Göztepe'den geldiğini söyleyen Turgay Karataş da, Yapacak bir şey yok. İstanbul'dan ancak bu şekilde çıkabiliyoruz dedi.

YORUMLAR
500
AK Parti Muğla İl Başkanı Mete: Yanan ormanların imara açılması söz konusu olamaz AK Parti Muğla İl Başkanı Mete: Yanan ormanların imara açılması söz konusu olamaz Lüleburgaz Kent Ormanı'na, 1 Yılda 66 Bin Ziyaretçi Lüleburgaz Kent Ormanı'na, 1 Yılda 66 Bin Ziyaretçi Balıkesir, Belgrad'da yapılan etkinlikle tanıtıldı Balıkesir, Belgrad'da yapılan etkinlikle tanıtıldı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel BELGRAD ORMANI'NA PİKNİKÇİ AKINI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement