Belki" Şarkısı On Yıl Sonra Yeniden Düzenlendi - Son Dakika

Belki" Şarkısı On Yıl Sonra Yeniden Düzenlendi

09.01.2019 16:19
Belki

Oyuncu ve müzisyen Erdem Yener'in 2008'de çıkardığı Kirli albümünde yer alan şarkısı "Belki", 10'uncu yılına özel olarak "Belki10" ismiyle yeniden düzenlendi ve yorumlandı.

Oyuncu ve müzisyen Erdem Yener'in 2008'de çıkardığı Kirli albümünde yer alan şarkısı "Belki", 10'uncu yılına özel olarak "Belki10" ismiyle yeniden düzenlendi ve yorumlandı.

Söz ve müziği, projenin aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlenen Erdem Yener'e ait olan ve Ferman Akgül'ün rap bölümlerini yazıp seslendirdiği şarkı, eski iki arkadaşı ortak projede bir araya getirdi.

Erdem Yener, şarkının 10'uncu yılına özel olarak hazırladığı versiyonuna ilişkin yaptığı açıklamada, "İnsan sıfatıyla geldiğimiz dünyadan yine aynı sıfatla ayrılmayı umut etmek kolektif hayatın ne kadar çirkin olduğunu gösteriyor. Sanırım 'insan olmak' arzusu bir güzellemeden ibaret. Bundan yola çıkarak 10 yıl sonra da aynı ironiyle 'Belki ölmeden insan olunur yine' diyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belki' Şarkısı On Yıl Sonra Yeniden Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Sağlık Bakanlığı'ndan 'aşıda dolandırıcılık' uyarısı: SMS'le gelen linke tıklamayın Galatasaray, Feyenoord'lu Nicolai Jörgensen'i transfer etmeyi planlıyor Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Rusya genelinde binlerce muhalif Navalny için sokaklarda Türkiye için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla ilk milli fırkateyn denize indirildi Serdar Ortaç'tan tepki çeken itiraf! Kredisini ödeyemeyince devlet bankası borcunu 8 ay ertelemiş Dünyanın en tatlı hırsızı! Her gün poğaçalar eksiliyordu, hırsız 'Nandu' çıktı