Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişim engeli getirildi - Son Dakika

Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişim engeli getirildi

23.02.2021 17:28
Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişim engeli getirildi, System.String[]

Sosyal medyada cesur paylaşımlarıyla tanınan ABD'li şarkıcı Bella Thorne, yetişkin filmlerinin yıldızı Abella Danger ile müstehcen sahneleri olan bir klip yayınladı. Kullanıcıların şikayeti üzerine Youtube, klibi müstehcenlik gerekçesiyle yayından kaldırdı.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkatleri sık sık üzerine çeken Amerikalı oyuncu, şarkıcı ve dansçı Bella Thorne, yetişkin filmlerinin yıldızı Abella Danger ile müstehcen sahneler içeren bir klip çekti. Danger ile aşırı cinsel içerikli sahnelere imza atan Thorne, klibini 19 Şubat'ta Youtube'dan yayınladı.

KLİP YAYINDAN KALDIRILDI

Kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen klip, içeriği nedeniyle kullanıcıları rahatsız edince Youtube da harekete geçti. Platform, müstehcenlik gerekçesiyle yetişkin filmlerinin yıldız isminin yer aldığı Bella Thorne'un klibini, yayından kaldırdı.

Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişime engeli getirildi

KLİBİN KALDIRILMASI SONRASI İSYAN ETTİ

Bomba etkisi yaratan klibin yayından kaldırılmasının ardından isyan eden Bella Thorne, "Videomu neden kaldırdın? Erkek sanatçıların videolarda her zaman kadınlar kalça sallıyor? Biz neden yapamayız? Kadına yönelik sansürün sona ermesi gerekiyor! Buna karşı savaşmayı asla bırakmayacağım." ifadeleri kullandı.

Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişime engeli getirildi
Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişime engeli getirildi
Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişim engeli getirildi

Son Dakika Magazin Bella Thorne'nun skandal müstehcen klibine erişim engeli getirildi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Selin Yeninci, yoğun bakıma kaldırıldı Ali Koç, Erol Bulut'un gönderileceği iddialarına noktayı koydu: Öyle bir düşüncemiz hiç yoktu Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı BAYKAR CEO'su Bayraktar: Rus elektronik harp sistemleri, TB-2'leri 1 saat bile durduramadı Öğretmende mutasyonlu virüs tespit edildi, okulda büyük panik yaşandı Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme geldi Son Dakika: CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar partisinden istifa etti Sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Taşıyan, acil olarak nakil bekliyor